Štúdium

Vzdelávací proces

Skúsenosti, tradícia a praktický prínos

Postgraduálne štúdium na EIFM ponúka predovšetkým individuálny rozvoj vedúcich pracovníkov, ktorý vás pripraví na kľúčové situácie v oblasti podnikania a v súčasnej globálnej spoločnosti a umožní vám čeliť budúcim výzvam v rýchlo sa vyvíjajúcom svete. Tím našich profesorov a lektorov sa skladá z veľmi nadšených a takisto uznávaných akademikov a odborníkov, ktorí sú odhodlaní odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti ďalej. Náš lektorský tím má viac ako 50 profesionálov vo svojom odbore a núdza nie je ani o hosťovanie a prednášky lektorov zo zahraničných spoločností či univerzít.

Tento internacionalizmus a rozmanitosť sa prejavuje nielen na fakulte medzi vyučujúcimi, ale odráža sa aj v skladbe študentov, ktorí majú viac než 100 rôznych národností a my sme veľmi pyšní na to, že môžeme rozvíjať študentov zo všetkých kútov sveta. EIFM ponúka bohaté a osobne naplňujúce pracovné prostredie, ktoré vychádza z našich základných hodnôt a je posilnené medzinárodnými perspektívami.

Pomôžeme vám zmeniť pozíciu na vašej budúcej kariérnej ceste a nadviazať celoživotné väzby, z ktorých budete ťažiť počas celej svojej pracovnej kariéry.

V prípade záujmu preto neváhajte a kontaktujte nás. My sa tešíme na spoluprácu a sme vždy nesmierne vďační za každého nového člena tímu, ktorý prinesie nový impulz nielen do nášho lektorského tímu, ale aj medzi našich študentov.