Kampusy

EIFM

Naše kampusy

V globálnom svete je potrebné orientovať sa na medzinárodnej úrovni. Preto vám chceme ponúknuť medzinárodné skúsenosti, ktoré v rámci svojho podnikania následne skvelo uplatníte a budete sa rozvíjať nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni. U nás preto máte možnosť študovať v rámci celej Európy hneď v niekoľkých kampusoch, v ktorých ponúkame nielen postgraduálne štúdium, ale aj intenzívne kurzy zamerané na rôzne oblasti podnikania a globálnej ekonomiky.

Vďaka našej silnej medzinárodnej sieti kampusov a mnohostranným partnerstvám sme schopní poskytnúť našim študentom možnosť internacionalizácie ich vzdelávacích skúseností. Pozrite sa teda na naše jednotlivé kampusy a vyberte si ten, ktorý vám na štúdium najviac vyhovuje.

Amsterdam

Adresa: Fred. Roeskestraat 115, 1076 EE Amsterdam, Holandsko

Kontakt: studie@eifm.nl

Amsterdam je rozmanité a kozmopolitné mesto plné zaujímavých vyhliadok a príležitostí. Veríme, že otvorený a multikultúrny duch tohto mesta má veľmi pozitívny vplyv na našich študentov, ktorí by sa mali vyznačovať medzinárodným duchom a otvorenosťou voči zmenám. Výhodou štúdia v Amsterdame je aj prístup k veľkým medzinárodným a holandským spoločnostiam. Pri hľadaní programu, ktorý vám bude vyhovovať, je potom kľúčová rozmanitosť, ktorú nášmu amsterdamskému kampusu rozhodne nechýba. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých postgraduálnych programov vyučovaných v angličtine.
Bratislava

Adresa: Zámocká 30 811 01 Bratislava-Hrad, Slovensko

Kontakt: studium@eifm.sk  

Štúdium na Slovensku ponúka kultúrne príležitosti, ktoré sa v iných krajinách neponúkajú. Inak to nie je ani v rámci štúdia v našom bratislavskom kampuse, ktorý okrem zaujímavej kultúrnej príležitosti spojenej so životom v Bratislave ponúka aj širokú škálu študijných programov. Okrem toho je na Slovensku, a predovšetkým v Bratislave, veľa príležitostí nielen pre stážistov, ale aj pre absolventov postgraduálneho štúdia, vďaka čomu majú študenti rozsiahle možnosti uplatnenia po absolvovaní štúdia u nás.
Madrid

Adresa: Paseo de la Castellana 81 28046 Madrid, Španielsko

Kontakt: estudio@eifm.es  

Madrid je významným európskym centrom vzdelávania, ktoré v súčasnosti priťahuje veľa mladých študentov, ktorí chcú rozvíjať svojho podnikateľského ducha a svoju pracovnú kariéru. Jeho multikultúrna atmosféra a množstvo príležitostí, ktoré ponúka, sú totiž ideálnym prostredím pre vzdelávanie budúcich manažérov a vedúcich pracovníkov.
Mníchov

Adresa: Maximilianstraße 2, 80539 Mníchov, Nemecko

Kontakt: study@eifm.eu

Mníchovský kampus ponúka širokú škálu študijných programov, a je ideálnym študijným centrom pre budúcich svetových podnikateľských lídrov. Veľké množstvo inovatívnych firiem, rodinných malých aj stredných podnikov má svoje sídlo práve v tomto meste a dosiahlo tu špičkové pozície na svetových trhoch. Mesto tak perfektne kombinuje podnikateľského ducha a inovačné kapacity a nálada, ktorá v tomto meste na študentov pôsobí, sa následne prenáša aj do ich kreativity v priebehu štúdia.
Paríž

Adresa: Rue Meyerbeer 7, 75009 Paríž, Francúzsko

Kontakt: etude@eifm.fr 

Paríž je známy svojimi širokými bulvármi a veľkolepou architektúrou, ale zahraniční študenti si tu môžu užiť aj mnoho ďalšieho. Je domovom svetoznámych pamiatok, galérií a múzeí a ideálnym miestom pre štúdium v zahraničí. Paríž je zároveň jedným z veľkých svetových centier vzdelanosti a má jednu z najväčších koncentrácií vysokoškolských študentov v Európe. Sídlia tu aj niektoré z najznámejších a najprestížnejších francúzskych inštitúcií. Preto ak sa rozhodujete, kde v zahraničí študovať, Paríž nikdy nebude krokom vedľa a odnesiete si odtiaľ okrem skvelého vzdelania aj veľa cenných a obohacujúcich skúseností.
Praha

Adresa: Plaská 622/3, 150 00 Praha, Česká republika

Kontakt: studium@eifm.cz  

Česká republika je všeobecne známa kvalitným vzdelaním, výnimočnými študijnými príležitosťami a prístupom k mnohým pracovným príležitostiam po ukončení štúdia. Niektorí naši študenti sa nezdráhajú povedať, že je to práve Praha, ktorá je tým najlepším miestom na štúdium na svete, a to predovšetkým kvôli profesorom, ktorí sú tu vždy ochotní pomôcť a učenie ich baví. Nepochybujeme teda o tom, že práve v našom pražskom kampuse získate znalosti a vedomosti, ktoré vám umožnia stať sa globálnym lídrom vo svete podnikania.
Rím

Adresa: Piazza Carlo Magno 21, 00162 RM Rím, Taliansko

Kontakt: studio@eifm.it

Univerzitné roky by pre vás mali byť viac než iba príležitosťou na intelektuálne poznávanie. Ak sa rozhodnete študovať v talianskom Ríme, budete mať jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou mesta, ktoré je nielen modernou európskou metropolou s bohatými kultúrnymi tradíciami, ale aj neuveriteľným živým múzeom s tisícročnou históriou. Rím je archetypálnym talianskym mestom plným histórie, umenia, jedla a poznania, vďaka čomu je jednou z najobľúbenejších destinácií na štúdium v zahraničí na svete. Rím sa nachádza v strede Talianska smerom k západnému pobrežiu a je dobre dostupný verejnou dopravou, čo umožňuje ľahký prístup do zvyšných častí krajiny tým, ktorí chcú vyraziť za poznaním. Prečo to teda nevyužiť a okrem skvelého vzdelania aj nepoznať a nevyužiť príležitosť precestovať takú krásku krajinu akou je Taliansko?
Záhreb

Adresa: Savska cesta 32, 10000, Záhreb, Chorvátsko

Kontakt: studij@eifm.hr  

Záhreb je skvelé miesto na štúdium. Študenti si tu užívajú priateľskú atmosféru, ktorá je jemnou zmesou európskeho ruchu a uvoľneného stredomorského životného štýlu. Ťaží aj zo stále rastúcej miestnej ekonomiky, z čoho plynú zaujímavé príležitosti predovšetkým pre našich absolventov. Uvedomujeme si, že Chorvátsko všeobecne je skvelým miestom nielen pre miestnych študentov, ale priťahuje pozornosť aj mnohých zahraničných študentov. Vďaka tomu sme aj my v našom kampuse schopní ponúknuť medzinárodné skúsenosti a kontakty, ktoré v rámci svojho podnikania študenti potom skvelo uplatnia.